Back to Top
| Product colour | Black |
| Material | Aluminium |
| Finish type | Matte |
| Design | Conventional |
| Socket type | HDMI |
| Sockets quantity | 2 |
| Width | 70 mm (2.73 ") |
| Height | 115 mm (4.49 ") |
| Weight | 126 g (0.28 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.