Back to Top
| Brand compatibility | Canon |
| Type | Spring |
| Weight | 100 g (0.22 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 5 mm |
| Package depth | 5 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
