Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | Phaser 7500 |
| Type | Roller |
| Product colour | Black, Orange |
| Maximum capacity | 200000 sheets |
| Country of origin | Netherlands |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 317 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.