Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | Phaser 6700 |
| Type | Waste toner container |
| Product colour | Grey |
| Maximum capacity | 25000 sheets |
| Country of origin | China |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package width | 95 mm |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 589.6 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.