Back to Top
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 136 kg |
| Wheels mobility | Swivel |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Width | 393.7 mm (15.35 ") |
| Depth | 355.6 mm (13.87 ") |
| Height | 501.6 mm (19.56 ") |
| Weight | 3628 g (8 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.