Back to Top
| Maximum weight capacity | 56700 kg |
| Minimum VESA mount | 457 x 400 mm |
| Maximum VESA mount | 457 x 400 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt angle range | -20 - 5 ° |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Weight | 8000 g (17.64 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.