Back to Top
| Display diagonal | 21.5 " |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Panel type | LCD |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | i5-1245UL |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Performance cores | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum turbo power | 28 W |
| Processor base power | 15 W |
| Internal memory | 8 GB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots | 2 |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Total storage capacity | 128 GB |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 128 GB |
| Solid-state drive capacity | 128 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Discrete graphics adapter | |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| On-board graphics adapter | |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics adapter family | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Built-in speaker(s) | |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 4 W |
| Optical drive type | N |
| Wi-Fi | |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11a,802.11b,802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| DC-in jack | |
| On/off button |
| Product colour | Black |
| Product type | All-in-One PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| HDD user password | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Operating system installed | Windows 10 IoT Enterprise |
| AC adapter power | 180 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 24 V |
| Built-in camera |
| Width (with stand) | 525.8 mm |
| Depth (with stand) | 39.6 mm |
| Height (with stand) | 321.1 mm |
| Weight (with stand) | 6100 g |
| Package width | 643 mm |
| Package depth | 214 mm |
| Package height | 439 mm |
| Package weight | 7600 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Certification | Canada cUL, IC; United States UL, FCC; Germany TUV; Europe CE; Australia RCM; United Kingdom UKCA; International CB; Argentina S-Mark; Brazil; ANATEL; Japan VCCI, MIC; China CCC, SRRC; Mexico NOM; RoHS CoC |
| Sustainability compliance |
| Processor manufacturer | Intel |
| RoHS |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.