Back to Top
| Product colour | Black |
| Type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 0.7 kg |
| Weight | 500 g (1.1 lbs) |
| Package width | 280 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 146 mm |
| Package weight | 900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.