Back to Top
| Product colour | White |
| Type | Basket |
| Maximum weight capacity | 2.2 kg |
| Width | 350 mm (13.65 ") |
| Depth | 300 mm (11.7 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
| Package width | 410 mm |
| Package depth | 320 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 1800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.