Back to Top
| Product colour | Black |
| Type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 4.55 kg |
| Width | 508 mm (19.81 ") |
| Depth | 87 mm (3.39 ") |
| Height | 416 mm (16.22 ") |
| Weight | 5910 g (13.03 lbs) |
| Package width | 469.9 mm |
| Package depth | 619.3 mm |
| Package weight | 6360 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.