Back to Top
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Compatibility | iPad 10th Generation |
| Cable type | F753 |
| Country of origin | United States |
| Width | 286 mm (11.15 ") |
| Depth | 198 mm (7.72 ") |
| Height | 127 mm (4.95 ") |
| Weight | 1770 g (3.9 lbs) |
| Package width | 299 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 2000 g |
| 1 | |
| Apple |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.