Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 12.9 " |
| Maximum screen size compatibility | 12.9 " |
| Product colour | Black, Grey |
| Material | Steel |
| Compatibility | Apple iPad Pro 12.9" (3) |
| Cable management |
| Width | 174 mm (6.79 ") |
| Depth | 194 mm (7.57 ") |
| Height | 318 mm (12.4 ") |
| Weight | 1927 g (4.25 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.