Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 2600 pages |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet Pro 300 color MFP M351/M375 LaserJet Pro 400 color MFP M451/M475 |
| OEM code | CF370AM |
| Width | 385 mm (15.02 ") |
| Depth | 327 mm (12.75 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Weight | 2160 g (4.76 lbs) |
| Package width | 385 mm |
| Package depth | 327 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 2700 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
