Back to Top
| Original | |
| Page yield | 24000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | X950de, X952de, X954de |
| Pallet quantity | 288 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Package dimensions (WxDxH) | 73.5 x 456 x 70.5 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 2.89 x 17.95 x 2.78 " |
| Package weight | 600 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.