Back to Top
| Original | |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | magenta |
| Colour | |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 48 x 40 x 42.5 " |
| Pallet weight (imperial) | 309.4 lbs |
| Pallet quantity | 56 pc(s) |
| Cartridge recollection | |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1072 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 19.8 x 6.75 x 8.98 " |
| Package weight (imperial) | 4.9 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 503 x 171 x 228 mm |
| Package weight | 2.2 g |
| Pallet weight | 139100 g |
| Quantity per pallet | 56 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | not define pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.