Back to Top
| Keyboard port type | USB |
| Mouse port type | USB |
| Video port type | HDMI |
| Connector 2 | 1xHDMI, 1xUSB Type-A, 2x3.5mm Audio |
| Connector gender | Male connector / Male connector |
| Connector 1 | 1xHDMI, 1xUSB Type-B, 2x3.5mm Audio |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.829 m |
| Weight | 230 g (0.51 lbs) |
| Package width | 203 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 241.3 mm |
| Package weight | 250 g |
| Master carton width | 304.8 mm |
| Master carton length | 292.1 mm |
| Master carton height | 254 mm |
| Master carton weight | 9230 g |
| Quantity per master carton | 36 pc(s) |
| Cable colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.