Back to Top
| Keyboard port type | USB |
| Mouse port type | USB |
| Video port type | DisplayPort |
| Product colour | Black |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Connector contacts plating | Gold |
| Cable length | 1.83 m |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Male connector |
| Package width | 256.5 mm |
| Package depth | 317.5 mm |
| Package height | 31.8 mm |
| Package weight | 360 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.