Back to Top
| Keyboard port type | USB |
| Video port type | VGA |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Product colour | White |
| Compatible products | ServSwitch EC |
| Cable length | 3 m |
| Package length | 152.4 mm |
| Package width | 152.4 mm |
| Package height | 19 mm |
| Package weight | 325.6 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.