Back to Top
| Original | |
| Printing colours | Cyan |
| Compatibility | Lexmark C524, C532, C534 |
| Pallet weight (imperial) | 443.9 lbs |
| Colour | |
| Capacity cartridge | 5000 sheets |
| Archival storage life | not define year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 39.37 x 47.24 x 44.57 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1000 x 1200 x 1132 mm |
| Package weight (imperial) | 2.2 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 346 x 78 x 201 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 13.62 x 3.07 x 7.91 " |
| Package weight | 1 g |
| Pallet weight | 201300 g |
| Quantity per pallet | 185 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.