Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 30000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | X544dn, X544dtn, X544n, X544dw, X546dtn, X548dte, X548de, C544dn, C544dtn, C544dw, C544n, C546dtn |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Country of origin | China |
| Cartridge recollection |
| Package dimensions (WxDxH) | 141 x 102 x 72 mm |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 249 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.