Back to Top
| Original | |
| Printing colours | yellow |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 4000 pages |
| Euro pallet weight | 195.4 kg |
| Gross weight (outer carton) | 17.7 lbs |
| Colour | |
| Gross weight of outer carton | 8.05 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 48 x 40 x 50 " |
| Pallet weight (imperial) | 672.2 lbs |
| Cartridge recollection | |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Quantity outer carton | 30 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1270 mm |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 319 x 296 x 379 mm |
| Package weight (imperial) | 0.5485 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 5.55 x 4.02 x 2.84 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 141 x 102 x 72 mm |
| Pallet weight | 330000 g |
| Quantity per pallet | 1080 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 720 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.