Back to Top
| Black toner page yield | 23000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | Optra Se 3455 |
| Pallet quantity | 72 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 400 x 162 x 300 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 15.75 x 6.38 x 11.82 " |
| Package weight | 2400 g |
| Black | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.