Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 3 |
| Colour toner page yield | 150000 pages |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX735adse CS730de |
| Country of origin | China |
| Package width | 387 mm |
| Package depth | 580 mm |
| Package height | 326 mm |
| Package weight | 5716 g |
| Multi pack | |
| Original | |
| 84439990 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.