Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 87000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX930dse |
| Country of origin | Vietnam |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 590 mm |
| Package height | 390 mm |
| Package weight | 3500 g |
| Multi pack | |
| Compatible |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.