Back to Top
| Colour toner page yield | 4500 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX331adwe CS331dw |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 895 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.