Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | MX611de, MX410de, MX610de, MX510de, MX511dte, MX511de, MX611dhe, MX511dhe, MX310dn, MX611dte |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 39.5 x 46.7 x 48.9 " |
| Pallet weight (imperial) | 292.6 lbs |
| Pallet quantity | 112 pc(s) |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 10000 pages |
| Product colour | Black |
| Cartridge recollection | |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1004 x 1186 x 1242 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 450 x 136 x 182 mm |
| Package weight (imperial) | 2.3 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 17.7 x 5.4 x 7.2 " |
| Package weight | 1100 g |
| Package type | Box |
| Pallet weight | 133000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.