Back to Top
| Multipack | |
| Page yield | 8000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MC2640adwe C2535dw MC2535adwe |
| Cartridge capacity | Extra (Super) Hight Yield |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 270 g |
| Package type | Box |
| Original | |
| Toner cartridge |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.