Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | Lexmark MS821dn, Lexmark MS823dn, Lexmark MS826de, Lexmark MX722adhe |
| Width | 595 mm (23.21 ") |
| Depth | 694 mm (27.07 ") |
| Height | 107 mm (4.17 ") |
| Weight | 24500 g (54.01 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 864 mm |
| Package depth | 889 mm |
| Package height | 229 mm |
| Package weight | 28600 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.