Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | AltaLink B8045, B8055, B8065, B8075, B8090 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 575.1 mm |
| Package depth | 185.9 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 3630 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.