Back to Top
| Printing colours | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 100000 pages |
| Quantity | 1 |
| Cartridge recollection | |
| Compatibility | MX812de, MX812dxe, MX812dtfe, MX812dme, MX812dxme, MX811dte, MX811dfe, MX811dtfe, MX811dxfe, MX810de, MX810dxe, MX810dme, MX810dtme, MX810dxme, MX710de, MX711dhe, MS812de, MS810de, MS810dn, MS810n, MS810dtn, MX812dte, MX812dfe, MX812dxfe, MX812dtme, MX811de, MX811dxe, MX811dme, MX811dtme, MX811dxme, MX810dte, MX810dfe, MX810dtfe, MX810dxfe, MX711de, MX710dhe, MX711dthe, MS812dn, MS811dn, MS812dtn, MS811n, MS811dtn |
| Package weight | 2500 g |
| Package weight (imperial) | 5.5 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.3 x 19.5 x 15.6 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 39.3 x 47 x 43.8 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 160 x 495 x 395 mm |
| Pallet weight (imperial) | 233.5 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 998 x 1194 x 1112 mm |
| Pallet weight | 105900 g |
| Quantity per pallet | 36 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.