Back to Top
| Printing colours | Black |
| Cartridge recollection | |
| Page yield | 30000 pages |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Package weight | 0.91 g |
| Package weight (imperial) | 2.02 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 12.64 x 3.7 x 8.27 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 40 x 48 x 47.76 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 321 x 94 x 210 mm |
| Pallet weight (imperial) | 398.6 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1213 mm |
| Pallet weight | 180800 g |
| Quantity per pallet | 180 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.