Back to Top
| Type | Laser toner |
| Page yield | 15000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 137 mm |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package weight | 1081 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.