Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | Lexmark C792de, C792dte, C792e, C792dhe |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Package dimensions (W x D x H) | 11.61 x 7.87 x 19.09 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 295 x 200 x 485 mm |
| Package weight | 2720 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.