Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | - CS720, CS725 |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 588 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.