Back to Top
| Original | |
| Page yield | 32500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Package width | 76 mm |
| Package depth | 498 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 700 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.