Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 100000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CS/X92x Series, C/XC 9200 Series |
| Country of origin | Malaysia |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 557 mm |
| Package height | 143 mm |
| Package weight | 1100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.