Back to Top
| Original | |
| Page yield | 4000 pages |
| Printing colours | Black |
| Colour | |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 39.37 x 47.24 x 44.57 " |
| Pallet weight (imperial) | 438.3 lbs |
| Cartridge recollection | |
| Archival storage life | not define year(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1000 x 1200 x 1132 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 346 x 78 x 201 mm |
| Package weight (imperial) | 2.18 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 13.62 x 3.07 x 7.91 " |
| Package weight | 0.988 g |
| Pallet weight | 198800 g |
| Quantity per pallet | 185 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.