Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 22000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX944adtse, CX944adxse, CX942adse, CX943adtse, CX943adxse |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 67 mm |
| Package depth | 465 mm |
| Package height | 73 mm |
| Package weight | 610 g |
| Single pack | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.