Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | Lexmark X792de Lexmark X792dte Lexmark X792dtfe Lexmark X792dtme Lexmark X792dtpe Lexmark X792dtse |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black, Blue |
| Package dimensions (W x D x H) | 7.87 x 19.09 x 11.61 " |
| Package weight (imperial) | 6 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 200 x 485 x 295 mm |
| Package weight | 2720 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.