Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 15000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark C772dn, C772dtn, C772n, X772e |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Package width | 502.92 mm |
| Package depth | 171.45 mm |
| Package height | 228.09 mm |
| Package weight | 2494.7 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.