Back to Top
| Shape | Rectangular |
| Coloration | Monochromatic |
| Product colour | Grey |
| Width | 211.9 mm (8.26 ") |
| Depth | 452.1 mm (17.63 ") |
| Height | 62.5 mm (2.44 ") |
| Weight | 1100 g (2.43 lbs) |
| Type | Waste container |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.