Back to Top
| Total capacity | 22.7 L |
| Shape | Oval |
| Product colour | Black, Blue |
| Width | 317.5 mm (12.38 ") |
| Depth | 184.1 mm (7.18 ") |
| Height | 311.1 mm (12.13 ") |
| Package weight | 1360 g |
| Type | Waste container set |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.