Back to Top
| Total capacity | 18.9 L |
| Shape | Round |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Lid included |
| Width | 330.2 mm (12.88 ") |
| Depth | 330.2 mm (12.88 ") |
| Height | 368.3 mm (14.36 ") |
| Weight | 907 g (2 lbs) |
| Type | Waste basket |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.