Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | C780, C782 |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19798 |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Package dimensions (W x D x H) | 19.8 x 6.75 x 8.98 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 503 x 171 x 228 mm |
| Package weight | 2110 g |
| Package type | Box |
| Quantity per pallet | 56 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.