Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Multipack | |
| Page yield | 30000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| OEM code | B280XA0 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 2000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.