Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 16000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark CX725de Lexmark CX725dhe Lexmark CX725dthe |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | China |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Package width | 199.898 mm |
| Package depth | 165.1 mm |
| Package height | 74.93 mm |
| Package weight | 535.239 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.