Back to Top
| Original | |
| Page yield | 30000 pages |
| Printing colours | Black |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 42 x 42 x 42.1 " |
| Pallet weight (imperial) | not define lbs |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 30.000 pages |
| Colour | |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1070 x 1070 x 1071 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 5.11 x 16.92 x 5.7 " |
| Package weight (imperial) | 2.465 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 130 x 430 x 145 mm |
| Package weight | 1.12 g |
| Pallet weight | not define g |
| Quantity per pallet | 96 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.