Back to Top
| Original | |
| Page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 40 x 48 x 49.7 " |
| Pallet weight (imperial) | 407.1 lbs |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 6000 pages |
| Colour | |
| Cartridge recollection |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1263 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 15.16 x 4.02 x 5.71 " |
| Package weight (imperial) | 2.0 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 385 x 102 x 145 mm |
| Package weight | 0.91 g |
| Pallet weight | 184700 g |
| Quantity per pallet | 189 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.