Back to Top
| Display diagonal | 27 " |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 5 ms |
| Panel type | IPS |
| Viewing angle, horizontal | 178 u00b0 |
| Screen shape | Flat screen |
| Viewing angle, vertical | 178 u00b0 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Tilt angle range | -5 - 35 u00b0 |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | N6005 |
| Processor family | Intel Pentium |
| Processor boost frequency | 3.3 GHz |
| Processor cores | 4 |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Total storage capacity | 16 GB |
| Storage media | eMMC |
| On-board graphics adapter |
| Built-in speaker(s) | |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 6 W |
| Built-in microphone |
| Wi-Fi | |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port |
| Product colour | Black |
| VESA mounting | |
| VESA mounting interfaces | 100 x 100 mm |
| Market positioning | Business |
| Product type | All-in-One PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Operating system installed | N |
| Built-in camera | |
| Camera HD type | Full HD |
| Privacy type | Pop-up |
| Width (with stand) | 622.3 mm |
| Depth (with stand) | 239.6 mm |
| Height (with stand) | 531.7 mm |
| Weight (with stand) | 7800 g |
| Width (without stand) | 622.3 mm |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Height (without stand) | 371.5 mm |
| Weight (without stand) | 5600 g |
| Package width | 707 mm |
| Package depth | 233 mm |
| Package height | 516 mm |
| Package weight | 10500 g |
| Processor manufacturer | Intel |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
