Back to Top
| Type | Presentation microphone |
| Microphone mute |
| Connectivity technology | Wired |
| Cable length | 6 m |
| Diameter | 83 mm |
| Microphone weight | 302 g |
| Microphone dimensions (D x H) | 83 x 13.4 mm |
| Product colour | Black, Grey |
| Plug and Play | |
| Compatible products | Logitech MeetUp |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
